Pjovimas lazeriu

PJOVIMO STORIS:
Nerūdijantis plienas 15mm
Aliuminis 15mm
Juodas plienas 20mm
Maksimalus lankšto dydis 1500x3000 mm

Metalo pjovimas lazeriu yra pats greičiausias, o neretai ir pats ekonomiškiausias bei patikimiausias būdas siekiant išgauti norimas metalines detales. Metalo pjovimas lazerinėmis staklėmis yra gerokai tikslesnis negu mechaniniai jo pjovimo būdai. Lazerinio pjaustymo technologija leidžia itin tiksliai, smulkiai ir kokybiškai išpjauti net ir sudėtingiausius kontūrus. Metalo pjovimas lazeriu pasižymi ilgaamžiškumu, o išpjauti gaminiai gali būti panaudojami įvairiems projektams, darbams tiek lauke, tiek patalpų viduje.

Metalai kuriuos mes pjauname yra:

Šiuo metu mūsų įmonė turi lazerines metalo pjovimo stakles Bystronic, ši kompanija garsėja kaip gaminanti vienas kokybiškiausių staklių pasaulyje.

Turimų staklių pagalba galime padaryti pačius smulkiausius pjūvius, greitai bei labai tiksliais išpjauti Jums reikalingas detales.

Jei neturite reikalingų brėžinių, mūsų įmonės konstruktoriai pasiruošę išgryninti jūsų idėjas ir paruošti visą reikalinga medžiagą.

Pjovimo lazerio gamybos procesai techniškai ir ekonomiškai konkuruoja su tradiciniais ir netradiciniais metalo pjovimo ar apdirbimo procesais, tokiais kaip mechaninis ir terminis apdirbimas, lankinio suvirinimo, elektrocheminių ir elektros iškrovų apdirbimas (EDM), abrazyvinis vandens srove pjovimas, plazminis pjovimas ir liepsnos pjovimas.

Vis dėlto lazerio pjovimo privalumas prieš mechaninį pjaustymą yra ne tik didesnis tikslumas, bet ir tai, kad pjaunant lazeriu sumažinamas gaminio užteršimas (kadangi nėra pjovimo briaunos, galinčios užteršti medžiaga arba užteršti medžiagą). Taip pat yra mažesnė galimybė deformuoti pjaunamą gaminį, kadangi lazerinės sistemos turi nedidelę karščio zoną. Kai kurias medžiagas taip pat labai sunku arba neįmanoma iškirpti tradicinėmis pjovimo priemonėmis ir tai įmanoma padaryti tik lazeriu.

Kuo dar ypatingas pjovimas lazeriu? Lazerio spindulys iš kitų išsiskiria aukšta energijos koncentracija, todėl pjovimo proceso metu lazerio spindulio veikiamas metalo ruožas lydosi, užsidega, išgaruoja, arba yra išpučiamas dujų srove. Tai atsakymas, kodėl pjaunant lazeriu galima gauti labai tikslias pjūvių linijas su minimalia terminio poveikio zona.

Pjaunant lazeriu pirmiausia padaromi patys smulkiausi pjūviai bei mikro-kiaurymės, o paskui greitai ir labai tiksliai pagaminamos likusios smulkios detalės. Lazeris konstruktoriams ir dizaineriams suteikia itin plačias galimybes kuriant sudėtingų formų ir originalaus dizaino detales ir gaminius, o paprastas ir kompiuterizuotas įrenginio valdymas gerokai spartina gamybos procesą.

lt_LTLithuanian