Vamzdžių lankstymas

Pjovimo ilgiai:
vamzdžio diametras nuo 10 - 60mm

Savo įmonėje vamzdžių ir jų profilių lenkimus atliekame hidraulinėmis lenkimo staklėmis,  o kompiuterio valdomas lenkimo procesas ne tik gerokai pagreitina vamzdžių lenkimo procesą, bet ir užtikrina aukščiausią gaminių kokybę, o vamzdis deformuojamas (perlenkiamas) tik tiek, kiek yra būtina, nepabloginant jo funkcionalumo ir savybių. Be vamzdžių ir profilių formavimo lenkiame ir įvairių matmenų metalinius strypus. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, galime atlikti tiek vienetinius lenkimus Jums reikalingiems pavyzdžiams, t. y. atlikti vienetinius užsakymus, tiek išlankstyti ir didesnes serijas vamzdžių, profilių bei strypų. Klientai dažniausiai pageidauja apvalios formos vamzdžių lenkimo paslaugų, tačiau lankstome ir kvadratinės bei stačiakampio formos skerspjūvio vamzdžius.

 

Vamzdžių lankstymas (lenkimas) – yra metalo formavimo procedūra, kurios metu vamzdžiams suteikiama reikiama forma juo spaudžiant arba pasukant ir taip sukuriant vadinamąsias alkūnes. Vamzdžių lankstymas arba lenkimas yra vienas iš jų deformavimo tipų, kuomet strypo ar vamzdžio ašis išsikreivina nuo lenkimo momento. Skersinio lenkimo atveju sijos ašies išsikreivinimo priežastis yra ir lenkimo momentas, ir skersinė jėga.

 

Visi vamzdžiai turi pailgą ir tuščiavidurę formą, tačiau labai dažnai dėl įvairių statinių architektūrinių ar įrenginių, mašinų techninių savybių reikalingos kitokios vamzdžių formos ir tokiu būdu neišsiverčiame be vamzdžių lankstymo darbų. Sulenkti vamzdžiai kasdieniame gyvenime naudojami norint transportuoti jais įvairius skysčius ar dujas, taip pat naudojami kaip vieni iš statybos elementų ir struktūrinių komponentų beveik visuose pramonės sektoriuose. Be automobilių, orlaivių ir laivų statybos pramonės jie yra plačiai paplitę ir chemijos, baldų pramonėje, gaminant šaldymo ir oro kondicionavimo sistemas, atliekant elektros inžinerijos ar montavimo darbus.

lt_LTLithuanian