Pjovimas lazeriu

Metalo pjovimas lazeriu yra pats greičiausias, o neretai ir pats ekonomiškiausias bei patikimiausias būdas siekiant išgauti norimas metalines detales. Metalo pjovimas lazerinėmis staklėmis yra gerokai tikslesnis negu mechaniniai jo pjovimo būdai. Lazerinio pjaustymo technologija leidžia itin tiksliai, smulkiai ir kokybiškai išpjauti net ir sudėtingiausius kontūrus. Metalo pjovimas lazeriu pasižymi ilgaamžiškumu, o išpjauti gaminiai gali būti panaudojami įvairiems projektams, darbams tiek lauke, tiek patalpų viduje.

Metalai kuriuos mes pjauname yra:

  • Aliuminis,
  • Nerudyjantis plienas
  • Juodas metalas (plienas)

Šiuo metu mūsų įmonė turi dvi lazerines metalo pjovimo stakles Bystronic, ši kompanija garsėja kaip gaminanti vienas kokybiškiausių staklių pasaulyje.

Turimų staklių pagalba galime padaryti pačius smulkiausius pjūvius, greitai bei labai tikliais išpjauti Jums reikalingas detales.

Jei neturite reikalingų brėžinių, mūsų įmonės konstruktoriai pasiruošę išgrininti jūsų idėjas ir paruošti visą reikalinga medžiagą.

  • Maksimalus pjaunamo lapo dydis: 3000 x 1500 mm
  • Maksimalus detalės storis: 20 mm

Pjovimo lazerio gamybos procesai techniškai ir ekonomiškai konkuruoja su tradiciniais ir netradiciniais metalo pjovimo ar apdirbimo procesais, tokiais kaip mechaninis ir terminis apdirbimas, lankinio suvirinimo, elektrocheminių ir elektros iškrovų apdirbimas (EDM), abrazyvinis vandens srove pjovimas, plazminis pjovimas ir liepsnos pjovimas.

Vis dėlto lazerio pjovimo privalumas prieš mechaninį pjaustymą yra ne tik didesnis tikslumas, bet ir tai, kad pjaunant lazeriu sumažinamas gaminio užteršimas (kadangi nėra pjovimo briaunos, galinčios užteršti medžiaga arba užteršti medžiagą). Taip pat yra mažesnė galimybė deformuoti pjaunamą gaminį, kadangi lazerinės sistemos turi nedidelę karščio zoną. Kai kurias medžiagas taip pat labai sunku arba neįmanoma iškirpti tradicinėmis pjovimo priemonėmis ir tai įmanoma padaryti tik lazeriu.

Kuo dar ypatingas pjovimas lazeriu? Lazerio spindulys iš kitų išsiskiria aukšta energijos koncentracija, todėl pjovimo proceso metu lazerio spindulio veikiamas metalo ruožas lydosi, užsidega, išgaruoja, arba yra išpučiamas dujų srove. Tai atsakymas, kodėl pjaunant lazeriu galima gauti labai tikslias pjūvių linijas su minimalia terminio poveikio zona.

Pjaunant lazeriu pirmiausia padaromi patys smulkiausi pjūviai bei mikrokiaurymės, o paskui greitai ir labai tiksliai pagaminamos likusios smulkios detalės. Lazeris konstruktoriams ir dizaineriams suteikia itin plačias galimybes kuriant sudėtingų formų ir originalaus dizaino detales ir gaminius, o paprastas ir kompiuterizuotas įrenginio valdymas gerokai spartina gamybos procesą.

Bendra šio pjovimo CO2 lazeriu sistemos idėja yra ta, kad spindulys yra nukreipiamas žemyn į pjaunamo ruošinio dalį. Ši yra padedama ant kompiuteriu valdomos platformos, kuri judinama aplink stacionarų lazerio spindulį. Pjovimas atliekamas spinduliui pereinant per fokusuojantį lęšį. Sufokusuotas spindulys išeina per pjovimo galvutės antgalio dugną. Dujos, tokios kaip deguonis (priklausomai nuo naudojamos programos gali būti naudojamas ir azotas), patenka į kameros šoną po fokusavimo lęšiu. Šios dujos išeina iš purkštuko kartu su spinduliu, o lazerio pluošto ir deguonies derinys tarnauja tam, kad iškirptų plieną.

Mūsų klientai

Kontaktai
Statybininkų g. 4, Skaidiškių k. Nemežio sen.,
13268 Vilniaus r. sav.
+370 616 39926 +370 68249487
Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 300579917
PVM kodas: LT100002572215
AS: LT517300010099743171
AS: LT817044060006088106
Parašykite mums
Užpildykite privalomus laukelius ir bandykite dar kartą.
Ačiū. Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta