Frezavimas

Frezavimas – tai procesas, kurio metu specialiomis staklėmis pašalinant dalį medžiagos iš detalės išpjaunamos sudėtingos norimos detalių ir gaminių formos.

Skirtingai nuo kitų paprastesnių procesų, frezavimas reikalauja daugiakrypčio įrankio su apibrėžta geometrija, sukonstruoto ant verpstės ir vienalaikio motorizuotų ašių (arba prispaudimo lentelės), judėjimo. Taip pjovimo galvutė pašalina medžiagą iš ruošinio, kai šis liečiasi su pjaustytuvu.

Naudojant frezavimo stakles galima atlikti daugybę operacijų ir apdoroti tiek mažus, tiek didelius gaminius. Frezavimas gamybos procesuose yra labai paplitęs, o pirmiausia tose pramonės šakose, kur reikalingi labai tikslių matmenų, įvairių formų ir dydžių riboto kiekio dalys ar komponentai, kurie dažniausiai nėra ašine kryptimi simetriški bei kuriose yra skylių, įdubimų, angų ar turi trimatį paviršiaus kontūrą.

Frezavimas taip pat dažnai naudojamas kaip antrinis detalių ar komponentų gamybos etapas, siekiant patobulinti detales, kurios buvo pagamintos naudojant kitu būdu. Kadangi frezavimas pasižymi dideliu tolerancijos lygiu ir preciziška paviršiaus apdaila, jis idealiai tinka papildant ir užbaigiant detalių, kurių pagrindinė forma jau pagaminta, formavimą.

Vienas didžiausių frezavimo privalumų nuo kitų detalių apipjovimo ir išpjovimo metodų yra  aukštas jo tikslumo lygis. Priešingai nei dirbant rankomis ar kuriant sudėtingas 3D formas galima išvengti net milimetro dydžio paklaidos. Dėl to frezavimo paslaugą pirmiausia siūlome tiems, kuriems yra itin svarbus gaminio matmenų ir linijų tikslumas, o kartu – ir estetinis gaminio vaizdas.

Žinoma, kad frezavimas yra vienas iš pagrindinių metalo apdorojimo būdų ir į mus klientai dažniausiai kreipiasi būtent dėl kokybiško metalo gaminių frezavimo. Frezavimo proceso metu atliekame šaltą metalo apdailą naudodami frezavimo stakles su frezomis – cilindriniais besisukančiais pjūklais, kurie metalo gaminiui suteikia reikiamus kontūrus bei formą. Frezavimo metu galima atlikti gilų metalo šlifavimą, sukurti įdubimus, nupjauti metalinių detalių dalis.

Metalo frezavimas dažniausiai atliekamas siekiant sukurti netradicinę formą išlietiems metalo gaminiams. Tuo metu medienos frezavimu dažniausiai naudojasi interjero dizaineriai ar žmonės, įsirengiantys namus ar butus bei norintys sukurti netradicinį ir išskirtinį interjerą ar jo atskirus elementus. Organinis stiklas dažniausiai frezuojamas gaminant reklamines iškabas, polikarbonatas populiarus gaminant ne tik reklamos iškabas, bet ir kuriant buities apyvokos daiktus ar statybinius lakštus. PVC plastikas ypač paplitęs kuriant reklaminius stendus, o labiausiai – gaminant tūrines raides ar iškabas.

Šiuolaikiškos frezavimo staklės, turi pakankamai daug programiniu funkcijų, leidžiančių pagaminti ir sudėtingiausias detales. Informacinių technologijų pagalba tiesiog pagal iš anksto pateiktą brėžinį nustatoma reikiama programa, o apdorojantis kompleksas pats atlieka visus reikiamus darbus.

Taigi jei norite, kad Jūsų gaminys būtų preciziškai tikslių, išskirtinių matmenų, formų su įvairiais papildomais komponentais (skylėmis ir pan.), kokybiškas ar išskirtinis ir jau žinote, kad tą pasiekti galite tik frezavimo pagalba, nedvejodami kreipkitės į mus ir mes įgyvendinsime Jūsų norus.

 

Mūsų klientai

Kontaktai
Statybininkų g. 4, Skaidiškių k. Nemežio sen.,
13268 Vilniaus r. sav.
+370 616 39926 +370 68249487
Įmonės rekvizitai
Įmonės kodas: 300579917
PVM kodas: LT100002572215
AS: LT517300010099743171
AS: LT817044060006088106
Parašykite mums
Užpildykite privalomus laukelius ir bandykite dar kartą.
Ačiū. Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta